Úvod

Nově vybudovaný Penzion Rita v Lišově je vzdálený pouze 9 km od Českých Budějovic směrem na město Třeboň a Jindřichův Hradec. Nabízíme 5 ubytovacích jednotek ( 16 osob pevné lůžko + 3 x rozkládací křeslo jako přistýlka ) vybavených vlastní kuchyní i vlastní koupelnou. 


Penzion RITA Lišov u Českých Budějovic

Penzion Rita je umístěn v centru města Lišov, který se nachází na hlavním tahu mezi městy České Budějovice (9 km), Třeboň (12 km) a Jindřichův Hradec.

Každý pokoj, apartmán má svůj vlastní kód. Vstup do penzionu, apartmánů, pokojů a kolárny je umožněn po zadání kódu. Aktuální kód zasíláme v den nástupu do penzionu SMS zprávou. Veškeré pokoje a apartmány mají kompletně vybavenou kuchyňskou linku s digestoří a varnou deskou, kávovarem, varnou konvicí. Vlastní koupelnu se sprchovým koutem ( ručník, osuška, předložka ke sprchovému koutu, mýdlo, šampon, sprchový gel ), umyvadlem nebo umyvadlem + skříňkou, zrcadlo se zvětšením, fén ,záchod ( toal. papír ). Součástí apartmánu je televize,  klimatizaci a zdarma WIFI připojení, skříně, věšák na oděv. Penzion má k dispozici i 2 apartmány čtyřlůžkové, kde vám po dohodě připravíme dětskou postýlku včetně vybavení pro miminko (1x skládací), dětskou vaničku, nočník. Součástí pokoje je přebalovací komoda. V penzionu jsou koše na tříděný odpad. Ostatní informace k penzionu vám na požádání rádi sdělíme. 

Vzhledem k lokalitě vyzývající k cyklovýletům je pro každého návštěvníka k dispozici kolárna.

Návštěvy nedalekých dvou ZOO a zámků + wellnessu v Lázních  Třeboň i v zimním období jsou pro naše hosty v penzionu pěkným a zajímavým zpetřením pobytu. 

Rezervace
-

Možnost parkování v blízkosti penzionu ZDARMA

PRO NAŠE HOSTY PŘIPRAVUJEME PARKOVÁNÍ V UZAVŘENÉM OBJEKTU.  

Zdraví a bezpečnost - COVID 19

V penzionu jsou dodržována všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Dozvědět se více